Witamy serdecznie na stronie naszego Biura Tłumaczeń Tatiana Mroczek.

Biuro Tłumaczeń istnieje od 1996r. i specjalizuje się w profesjonalnych tłumaczeniach na/z języka ROSYJSKIEGO oraz jinnych ęzyków  wschodnich:  UKRAIŃSKI, ESTOŃSKI, ŁOTEWSKI, LITEWSKI. Tłumaczymy również język CZESKI, SŁOWACKI i inne.

 Właścicielką i założycielką Biura jest Rodowita Rosjanka Tatiana Mroczek - tłumacz języka rosyjskiego, „native speaker” z dużym doświadczeniem w zakresie tłumaczeń rosyjskich, technicznych, handlowych, innych, absolwentka Uniwersytetu Petersburskiego, autorka książki „Wzory listów i dokumentacji handlowej we współczesnym języku rosyjskim” DWE, Wrocław, r.2009.
Jesteśmy międzynarodowym zespołem tłumaczy. Nie tłumaczymy „na wszystkie języki świata”, tylko na wybrane i najbardziej poszukiwane w Polsce języki wschodnie. Zakres tłumaczeń jest bardzo szeroki - od tekstów o tematyce ogólnej do specjalistycznych tłumaczeń technicznych.
Uwaga: z/na jęz.estoński tłumaczymy jedynie z jezyka angielskiego lub rosyjskiego, z polskiego  - tylko niewielkie dokumenty. Tłumaczy się to chwilowym brakiem tłumaczy polsko-estonskich.

Na przestrzeni wieloletniej działalności naszego biura nawiązaliśmy stałą współpracę z Biurami Tłumaczeń z Tallinna, Wilna, Rygi, Lwowa, Słowacji.

Z naszymi tłumaczami pracujemy w systemie on-line, jesteśmy w kontakcie prawie przez 24 godziny na dobę. W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość tłumaczenia. Najlepszymi są tłumaczenia w wykonaniu tłumaczy "native speaker", czyli tłumaczy, dla których język tłumaczeń jest językiem ojczystym.

Jest nam miło poinformować, że współpracujemy wyłącznie z tłumaczami „native speaker”. Nasze tłumaczenia nie wymagają dodatkowej weryfikacji językowej, ale w razie potrzeby tłumaczenia specjalistyczne konsultowane są ze specjalistami - nosicielami języka danego tłumaczenia. Każde tłumaczenie jest starannie sprawdzane.

Powszechnie wiadomo, że jakość tłumaczenia ma kluczowe znaczenie przy wielu transakcjach handlowych i gospodarczych.

 

Zapraszamy do współpracy!